مشاوره فنی ساختمان

مدیریت استراتژیک

مشاوره فنی و ساخت

بهینه سازی فنی ساخت

در این بخش از خدمات، با توجه به اطلاعات گرداوری شده از بازار مسکن، شرکت سرشاران سعی خواهد داشت تا در بخشهای مختلف و در حد توان دانش خود مشاوره‌های لازم را ارائه دهد. از سوی دیگر تاثیر این بخش در قیمت تمام شده ساختمان از نکات قابل توجه است که کاهش آن قطعا پروژه را در وضعیت رقابتی بهتری قرار خواهد داد.

شروع ساخت، با اخذ مجوزهای لازم از سازمان های ذیربط می باشد، شرکت سرشاران با سالها تجربه و استفاده از مشاوران متخصص در این بخش، با مشاوره فنی در حوزه ساختمان کمک می کند، سرمایه گذاران با آرامش خاطر در کمترین زمان و با حداقل هزینه شروع به ساخت کنند.

طراحی و تعیین متریال

قدم بعدی، طراحی و تعین متریال ساخت است؛ در این بخش خدمات سرشاران به شرح زیر می باشد:
در تعیین نوع متریال و عقد قرارداد با توجه به تقاضای موجود در بازار به شما مشاوره داده خواهد شد تا علاوه بر ساخت پروژه‌ای مناسب با نیاز بازار، هزینه ساخت و ساز نیز تا حد امکان بهینه گردد و همچنین به کیفیت ساخت لطمه وارد نشود. متریالهای جایگزینی که می تواند نظر مشتریان را تامین و هزینه شما را نیز بکاهد معرفی خواهد شد و از سوی دیگر معرفی تامین کنندگان توسط  شرکت سرشاران به شما این امکان را می دهد؛ اولا بدون واسطه و با قیمت مناسب خرید انجام  دهید و در ثانی تامین کنندگانی که امکان تهاتر با آنها وجود دارد را به شما معرفی می نماید.

آرشیو فنی پروژه

بخش انتهایی، آرشیو فنی پروژه است. این آرشیو در انتهای پروژه جهت اعتبار بخشیدن به پروژه استفاده می شود. برای این منظور سرشاران با بکار گیری کارشناس فنی در پروزه  اقدام به تهیه نقشه های  as built  خواهد کرد و حتی بقیه اسناد پروژه را نیز بایگانی خواهدشد. این خدمات علاوه بر استفاده در تبلیغات و ایجاد اعتبار برای ساختمان می تواند به عنوان بانک دانش در بلند مدت به عنوان یک سرمایه قابل ارزش برای سرمایه گذار باقی بماند. شرح ریز خدمات این بخش عبارتند از:

شرح خدمات مشاوره فنی و ساخت

 • مشاوره عمرانی و معماری
  1. مشاوره تامین سازه نگهبان
  2. مشاوره در رابطه با گود برداری
  3. مشاوره مقاوم سازی
  4. بررسی نقشه‌ها متناسب با سلیقه مشتریان و بازار
  5. مشاوره و اجرای دکوراسیون داخلی لابی و واحد ها
 • مشاوره تامین
  1. مشاوره در تامین مصالح دست اول
  2. مشاوره در خرید آهن الات مورد نیاز پروژه
  3. مشاوره در امور انتخاب تجهیزات و پیمانکاران تاسیساتی
  4. مشاوره در تامین متریال نازک کاری
  5. مشاوره تعین فروشندگان مصالح ساختمانی

عمومیمشاوره

ارسال نظر بسته می باشد.