تغییری در شیوه آموزش


ایچاد تغییر در شیوه آموزش کشور

تغیر در شیوه آموزش کشور با REAL ESTATE MBA

امروزه تغییرات در زمینه های مختلف زندگی انسان از جمله تکنولوژی(اینترنت و رباتیک و …) و حمل و نقل (اسنپ و…)و بسیاری زمینه های دیگر بسرعت در حال وقوع است. یکی از این زمینه ها آموزش و شیوه های آموزشی است که بسرعت در کشورهای توسعه یافته در حال وقوع است.

دیگر دوره آموزش اصطلاحا پاورپوینتی و جزوه ای و متکلم وحده بودن استاد گذشته است. دانشجویان و هنرجویان به دنبال روش هایی هستند که هر چه بیشتر ایشان را به سمت آموزش مهارت و تجربه کردن پیش ببرد. این مساله هم به دلیل افزایش سرعت زندگی است و هم برای جوامعی مثل کشور عزیزمان ایران به دلیل فاصله گرفتن علم و صنعت و به عبارت دیگر تئوری و عمل است.

آموزش RealEstate MBA

لذا آموزش باید از همان لحظه اول با مثال واقعی و درگیر شدن خود دانشجویان بصورت عملی با روشهای حل مساله و کار عملی و همچنین دیدن فیلم و حضور در محیط پروژه و … باشد.

شاید گذراندن دوره ای که جزوه ای نداشته باشد کمی عجیب باشد اما اگر این سوال را از خود بپرسیم که آیا حاضریم حجم زیادی از مطالب مختلف را در قالب جزوه و شنیدن دریافت کنیم اما هیچ ابزار و تکنیک عملی واقعی دستمان را نگیرد یا اینکه روشی را انتخاب می کنیم که فقط مثلا دو تکنیک و روش عملی را بطور دقیق و کامل تمرین کرده به نحوی که که از همین فردای کلاس بتوانیم در کار خود آن را به کار ببریم؟ RealEstate MBA با این منطق طراحی شده است.

 

مطلب: محمد بزازی

دانستنی هاعمومیمقالات

ارسال نظر بسته می باشد.