مطالعه فرصت


هدف مطالعه فرصت

هدف از مطالعه فرصت جهت شناسایی فرصت های سرمایه گذاری می باشد،

که به سبب آن چشم اندازی در اختیارتان قرار می دهد تا عمیق تر وارد کسب و کار شده و بتوان در شرایطی با ریسک کمتر و پایدار رشد کنید.

در صورت استفاده مناسب مانند ابزاری عمل می کند تا زمان را به حداقل برساند و در منابع مالی صرفه جویی نماید؛ همچنین امکان پیشرفت  را به مرحله بعد فراهم می نماید.

عدم توجه به مطالعه فرصت در صنعت ساختمان

در سال های اخیر به دلایل مختلف از جمله رشد بی دلیل قیمت ها در صنعت ساختمان و رکود، عدم توجه سازندگان به مطالعه فرصت (نیازمندی های مشتری، جمعیت، قیمت و ….) سبب شده که با توجه به تغییر رفتار مصرف کننده در کشور و به وجود آمدن مفاهیم جدیدی در مدیریت املاک و مستغلات؛ مخاطرات زیادی متوجه پروژه های تعریف شده در کشور گردد و بسیاری از این پروژه ها به شکست منجر شوند.

شرکت سرشاران با علم بر این مخاطرات تصمیم بر این گرفت تا با استفاده از تجربه، علم روز مدیریت و گزارشات جامع از مناطق تهران این خلا را برای سازنگان پر نماید؛

همچنین با انجام مطالعات بازار قبل از شروع پروژه که شامل شناخت شهر و منطقه پروژه، بررسی وضعیت پروژه های رقیب، بررسی رفتار مصرف کننده در صنعت ساختمان و ارائه دیگر گزارشات مربوط به پروژه  کمک شایانی به متقاضیان ارائه نماید.

عمومیمقالات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *