مراحل کارگزاری فروش ملک

مراحل کارگزاری فروش ملک

مراحل کارگزاری فروش یک ملک

کارگزاری فروش ملک

شرکت کارگزاری فروش ملک سرشاران، با در نظر داشتن روند کاری در صنعت ساختمان برآن است به منظور رفع نیاز سازندگان مسکن و تلاش برای بهبود سطح کیفی آن، این صنعت را در جهت دانش علمی و تجربی سوق دهد؛ 

سرشاران به تدوین برنامه ای نوین در این صنعت پرداخته است که روند کاری آن، به شرح ذیل می باشد.

در ابتدا (پیش از قرارداد کارگزاری)، بخش هایی از پروژه، بررسی شده است؛ این بخش ها عبارتند از:

·         سودآوری پروژه

·         نرخ زمان در پروژه

·         بررسی منطقه به صورت حرفه ای

·         نرخ قیمت

·         پیشنهادات مالی.

عقد قرارداد کارگزاری فروش ملک

پس از بررسی عوامل فوق، عقد قرارداد با مالک یا کارفرما انجام می شود. در این مرحله به منظور اطمینان سلامت اسناد، ضروری است استعلامات ثبتی، از اداره ثبت اسناد کشور گرفته شود؛ چنانچه مشکلی وجود داشت باید رفع شود.

بررسی نقشه ها درکارگزاری فروش ملک

در مرحله بعدی، نقشه های معماری و مصالح مورد استفاده، بررسی و در صورت ضرورت اصلاح می شود تا در نهایت بتوان کمال مطلوب یک پروژه را به مرحله ساخت رساند.

برندینگ 

یکی از بخش های حائز اهمیت در این مراحل، آماده سازی پروژه برای برندینگ است که شامل STP، طراحی لوگو، کاتالوگ، ساخت ویدئو و تیزر و … می شود. برندینگ ما را قادر می سازد تا در مرحله فروش از برندسازی انجام شده بیشترین استفاده را ببریم.

قرارداد و اساسنامه کارگزاری فروش ملک

تهیه و تدوین قراردادهای پیمانکاری ِکارگزاری فروش و اساسنامه، با عقد قراردادهایی مناسب که بین شرکت کارگزار از طرف مالک و خریدار بسته می شود، می تواند با حداقل هزینه، بهترین نتیجه را در زمان دعوی، حاصل کند.

استراتژی فروش

در آخر علاوه بر تدوین استراتژی های فروش طبق استدانداردهای روز، اهداف کوتاه مدت و بلند مدت نیز تعیین می شوند؛ شرکت سرشاران پیرو برنامه ریزی های انجام شده، با استفاده از فنون مختلف بازاریابی بالاترین سودآوری را برای مالکین رقم می زند. 

در ضمن این شرکت می تواند در هر مرحله وارد پروژه شود و تا انتها با سازندگان همراه باشد. 

دانستنی هاعمومیمقالات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *