فروش آجر نسوز اکسنت

آجر-نسوز-اکسنت

فروش آجر نسوز اکسنت

شناخت آجر نسوز

فروش آجر نسوز اکسنت یزد با توجه به کیفیت بالای این محصول، در سال های اخیر متناسب با افزایش ساخت و ساز رشد چشمگیری داشته است.

برای تعریف ساده و عامه پسند آجر نسوز می توان گفت که آجر نسوز در اصل ساختاری از آجر است که مقاومت دمایی بالایی دارد و کاربرد اولیه آن استفاده در کوره های ذوب و مصارف صنعتی می باشد.
این آجر های نسوز در واقع نوعی چینی هستند که از خاک های نسوز تهیه شده اند. از لحاظ ساختاری می توان گفت که آجر نسوز نوعی سرامیک مرغوب است که دارای ساختار متراکم تر و ظریفتر  از سفال می باشد. دمای پخت این آجر های نسوز، در حدود ۱۵۰۰ درجه سانتی گراد است.

مواد اولیه و تشکیل دهنده آجر نسوز

ماده اولیه آجر های نسوز، پوکه های معدنی و کانی های معدنی مخصوصی می باشند که نسوز هستند. این نسوز بودن به این معنی می باشد که این کانی ها و پوکه ها در مقابل حرارت مقاومت بالایی دارند.
به همین دلیل مواد اولیه آجر نسوز را مواد نسوز می گویند که به طور معمول به مواد سرامیکی یا غیر فلزی گفته می شود، که این قابلیت را دارند تا در درجه دمایی بالا پایدار هستند. مواد نسوز باید توانایی این را داشته باشند تا خصوصیات فیزیکی و شیمیایی مورد نظر را در درجه حرارت های بالا حفظ کنند.

انواع آجر نسوز

انواع آجر های نسوز با کاربرد های گوناگونی وجود دارد، که در زیر به آنها اشاره می کنیم:

مشخصات آجر نسوز آلومینیومی

هر کدام از این آجر های نسوز برای یک کاربرد طراحی شده اند، برای مثال می توان آجر نسوز پایه آلومینیومی با داشتن ماده اولیه آلومین برای دکوراسیون گزینه مناسبی می باشد.
آین آجر نسوز با توجه به اینکه با فرمولاسیون ویژه ای تولید شده است، دارای رنگ شفاف تر می باشد. به علت داشتن مقاوت این آجر نسوز به مواد قلیایی، از این آجر نسوز به عنوان پوشش جداره های درونی کوره های سیمان و شیشه استفاده می شود. یکی از تولید کنندگان مطرح کشور، شرکت اکسنت یزد می باشد که در سال های اخیر بخشی از نیاز بازار را تامین کرده است.

فروش انواع مختلف آجر های نسوز از طریق سایت شرکت اکسنت و همچنین سایت های دیگر فروش آجر های نسوز در حال انجام می باشد.

بازاریابی و فروشبازرگانیعمومی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *