کاربرد دوربین های مداربسته

کاربرد دوربین های مداربسته

کاربرد دوربین های مداربسته

 کاربرد اصلی و عمده

کاربرد اصلی و عمده، دوربین های مدار بسته در سیستم های حفاظتی و امنیتی به سیستم های حفاظتی محدود نبوده و از آن فراتر می رود.

کاربردهایی از قبیل کاربردهای پلیسی ، نظامی ،  فضایی ، صنعتی ، کنترل ترافیک ، ارتباطات ویدیوئی و نظارت نامحسوس ، کاربرد های فراوانی دارد.

کاربرد در دوربین مدار بسته در صنعت:

در برخی از مشاغل صنعتی تحت شرایط و دشواری عملیاتی انجام می گیرند از جمله این مشاغل می توان به صنایع شیمیایی و راکتورهای هسته ای اشاره کرد.

دوربین های مداربسته مورد استفاده در صنعت، برخط تولید محصول نظارت می کند، نوع دیگری از دوربین مداربسته نیز در صنعت استفاده می شود که حساس به درجه حرارت و در هر مرحله ای از فرآیند ، درجه حرارت را اندازه گیری می کند.

کاربرد به منظور نظارت ترافیکی:

در شهرها و کشورها ، دوربین مداربسته را در خیابان هاو بزرگراه ها نصب می کنند تا ترافیک و رفت و آمد خودروها را مورد بررسی قراردهند.

از طرفی نظارت بر قوانین راهنمایی و رانندگی از جمله رعایت سرعت مجاز با استفاده از دوربین مداربسته امکان پذیر شده است.

به منظور نظارت بر پارکینگ خودرو و انبار به کاربر کمک می کند تا رفت و آمدهای تمام خودروها را تحت نظر داشته باشد ، این پوشش میتواند امنیت بالایی را در این مکان ها ایجاد کند و از سرقت جلوگیری می کند.

در مکان های عمومی توانایی پوشش مناطق گسترده و باز را ندارد، دوربین های اسپید دام با رزولوشن بالا، در این مورد بسیار کار آمد هستند،

این دوربین ها قابلیت ۳۶۰ درجه زوم و بزرگنمایی تصویر را دارند و می توانند:

  • منطقه وسیع تری را تحت پوشش قرار دهند
  • این رزولوشین بالای دوربین
  • امکان شناسایی چهره
  • پلاک خودروها را در برخی موارد نیز فراهم می کند که بسیار کاربردی است.
  • در مناطق تاریخی برای بالابردن امنیت و حفاظت از انها می باشد.

در بیمارستانها و مراکز درمانی ، که مکانی حساس است ، افراد زیادی به بیمارستانها و مراکز درمانی مراجعه می کنند ، اکثر این افراد وضعیت جسمی وخیمی دارند و یه سهل انگاری ساده ممکن است منجر به حوادث ناگوار و غیر قابل جبران شود.

بازرگانیدوربین مداربسته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *